Kad rīti uz mums veras caur miglas plīvuru, gaiss smaržo pēc āboliem un saulītes staros kokiem lapas krāsojas, ir skaidrs, ka atkal klāt septembris. Jā, laika rats griežas nepielūdzami ātri, un tikpat ātri laikam līdzi ir aizskrējusi kārtējā vasara ‐ ar brīvlaiku, atvaļinājumu, atpūtu.   Kā katru gadu, arī šo pirmo skolas dienu katrs sagaidīs ar savādākām izjūtām – dažam tas būs pirmais, uzsākot skolas gaitas, dažam – pēdējais, citam ar smagu nopūtu – „atkal uz skolu!”, citam priecīgs – „beidzot atkal uz skolu!”. Lai nu kā, vēl negribētos  šķirties no  vasaras, tomēr gribas ticēt, ka abpusējs būs atkal redzēšanās prieks  skolotājiem,  tehniskajiem darbiniekiem un  skolēniem.

Mūsu skolas saimē bija iemaldījušās divas burtu meitiņas A un B. Viņas tik ļoti vēlējās mācīties, ka direktore viņas uzņēma skolas kuplajā saimē. Skolas kuplajai saimei šajā mācību gadā pievienojas arī trīspadsmit pirmklasnieki. Burtu meitiņas iepazīstināja jaunos skolniekus ar visu lielo skolas saimi.

Lai mums katra skolas diena

Vienmēr īpaša un viena.

Lai mums skolā labi iet,

Desmitnieki somā lien.

Zināšanas galvā liksim,

Slinkumu gan laukā trieksim!

Lai mums visiem veiksmīgs un radošs Jaunais mācību gads!

Jaunatnes darba koordinatore Anda Andersone