Matemātikas nedēļa – 6.b – 9.b kl.

M_ned_3M_ned_4

M_ned_4M_ned_2

Tautasdziesmu pēcpusdiena (08.11.2012.)

tautasdz_ptautasdz_p_2

tautasdz_P_3tautasdz_p_4

Matemātikas olimpiāde – 1.a – 4.a kl.

olimpiade_1Olimpiade_2

Olimpiade_3Olimpiade_4

Matemātikas olimpiāde 5.a – 6.a kl. (24.01.2013)

matem_1matem_2

matem_3matem_4

matem_5matem_6

Latviešu valodas olimpiāde 5.a – 9.a kl. (30.01.2013.)

olimp_1olimp_2

olimp_3olimp_4

olimp_5olimp_7

Konkurss par ceļu satiksmes drošību "Gribu būt mobils"

irita

ZZ čempionāts

zz_1zz_2

zz_3zz_4

zz_5zz_6

Konkurss "Atnāc un iepazīsti R.Blaumaņa personību un daiļradi" (20.02. – 13.06.2013.)

SDC16066SDC16069

SDC16148SDC16163

Konkurss "Erudīts 2013"

Gaujienas speciālajā internātpamatskolā konkurss „Erudīts” ir kļuvis par tradīciju. Šogad tas norisinājās septīto reizi un bija veltīts mūsu skolas 55. jubilejai. Tā mērķis bija izzināt skolas vēsturi, kā arī pilnveidot skolēnu prasmi darboties komandā.

Lai veiksmīgi piedalītos konkursā, skolēni sagatavošanās periodā noskatījās piecas prezentācijas par skolu (1958. – 2008.), kā arī skolas vēstures muzejā meklēja nepieciešamo informāciju.

Komandas sacentās zināšanās un erudīcijā, to dalībnieki pārstāvēja kādu no 4 jomām (skolas vēsture, personības, tradīcijas, sports).

Klašu kolektīvi, internāta skolotāju vadībā, bija godam izpildījuši arī mājas darbu – sagatavojuši prezentācijas „Mēs – skolas vēstures veidotāji”.

Jautājumus sastādīja, atbildes uzklausīja, laboja un rezultātus apkopoja mācību priekšmetu skolotājas. Dalībniekus atbalstīja un aktīvi iesaistījās konkursā mūsu skolas ilggadējais direktors Daumants Avens, kā arī skolotājas Anna Kalniņa un Lilita Avena.

Piedalīšanās konkursā ir radījusi lielāku interesi par savu skolu, iegūtas jaunas zināšanas un papildinātas prasmes informācijas meklēšanā. Atbildot uz jautājumiem, palīdzēja ne tikai zināšanas par konkrēto jomu, bet arī veiksme un erudīcija. Konkurss saliedēja arī klases kolektīvus, jo atbildes uz daudziem jautājumiem tika meklētas kopā.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja 7.a klases komanda, sīvā cīņā 2. vietu ieguva 9.a klases komanda, 3. vietā atstājot mūsu jaunākos dalībniekus – 5.a klases komandu. Ļoti nedaudz atpalika 6.a, kā arī 8.a klases komanda.

Konkursam noslēdzoties, dalībnieki saņēma gan diplomus un atzinības rakstus, gan saldumus. 7.a klases komandas dalībnieki izcīnīja balvu – ekskursiju uz Cēsu bērnu zinātnes centru „Z(in)oo”, 9.a klases skolēni dosies uz Jaunlaicenes muižas muzeju, bet 5.a klases skolēni ekskursijā uz Trapenes seno lietu muzeju.

Gaujienas speciālās internātpamatskolas

5.a – 9.a klases metodiskās komisijas vadītāja Vita Peneze