Iepirkumi 2017. gadā

Pārtikas iepirkums Izglītojamo ēdināšanai Gaujienas internātpamatskolā, piemērojot zaļā iepirkuma kritērijus.

(Pielikums)  (Pielikums1) (Pielikums2) (Pielikums3)  (Pielikums4)

PĀRTIKAS IEPIRKUMS IZGLĪTOJAMO ĒDINĀŠANAI GAUJIENAS INTERNĀTPAMATSKOLĀ, PIEMĒROJOT ZAĻĀ IEPIRKUMA KRITĒRIJUS.
(Nolikums, tehniskā informācija)   (Pielikums)  (Pielikums Nr. 1)

Kurināmās malkas piegāde Gaujienas internātpamatskolas vajadzībām.
(Nolikums).  (Tehniska specifikācija)

Noslēgtie līgumi 2017.gadā

Kurināmās malkas piegāde Gaujienas internātpamatskolas vajadzībām.
(Līgums).

Iepirkumi 2016. gadā

Saimniecības preču iegāde Gaujienas internātpmatskolas vajadzībām (pieejams šeit)

Kurināmās malkas piegāde Gaujienas internātpamatskolas vajadzībām (pieejams šeit)