24. septembrī Rīgā notika LSO futbola sacensības meitenēm.

Sacensībās pavisam piedalījās deviņas skolas, tās notika trīs apakšgrupās. Mūsu skolas meitenes Veronika, Džeina, Lana, Elīna un Samanta savā grupā izcīnīja 3.vietu. Paldies meitenēm par cīņas sparu! Par drošību sacensībās rūpējās un aizrautīgi juta līdzi Rīgas pašvaldības policija. Paldies viņiem, par sagādātajām dāvaniņām!

Sporta skolotāja Ruta Graudiņa.

23.septembris.

Pašu gatavotas vakariņas. Bērni kopā ar audzinātājām vārīja vakariņām zupu uz ugunskura. Vasarīgais laiks un bērnu darboties gribēšana pamudināja uz kopīgu gatavošanu. Visi iesaistījās mizošanā, griešanā, vārīšanā un maisīšanā. Svarīga arī bija ugunskura kurināšana, galda klāšana un trauku novākšana. Katram atradās darbiņš ko paveikt. Kopīgās sarunās veidojās māju un ģimenes sajūta. Arī pie saldā ēdiena tikām-cepumiem un medus. Paldies Inesei Petrovai! Šinī mācību gadā skolotāja Maija kulinārijas pulciņa nodarbības ir plānojusi savādāk- gatavot vakariņas kopā.

22.septembris.

Skolēni atsāka peldēšanas nodarbības. Priekuļu baseinā ''Rifs'' ir nodrošināti visi piesardzības pasākumi, lai varētu nostiprināt savas peldēšanas prasmes un daži mācīties peldēt. Šajā mācību gadā esam plānojuši katru mēnesi vismaz vienu nodarbību, sadalot bērnus grupās pēc peldētprasmes. Nodarbība baseinā nav tikai izklaide burbuļvannā, bet cītīgs darbs, lai iemācītos peldēt. Prieks par tiem skolēniem, kuri iemācījās peldēt.

18.septembris. Mēs esam sportiņā!

Sporta skolotāja šorīt visus pamodināja ar olimpisko vingrošanu. Aicināja būt aktīviem un veselīgiem. Mūzikas pavadījumā vingrojumu komplekss padevās ļoti labi. Pēc tam skolēni iesaistījās stafetēs, kuru mērķis bija sekmēt veselības saglabāšanu un nostiprināšanu, attīstot fiziskās īpašības, lietojot apgūtās zināšanas un prasmes. Komandas izjuta sacensības garšu, savas un citu veiksmes, kā arī neveiksmes. Prieks par sadarbības prasmēm un pozitīvajām emocijām. Aizvadīta jau sestā Olimpiskā vingrošanas diena.

Sporta skolotāja Ruta Graudiņa.

17. septembris. Reitterapijas nodarbība.

Mūsu skolas skolnieki-Māris, Rodrigo, Samanta,  Daniels un Māris Lauris bija uz pirmo reitterapijas nodarbību “Purenēs”. Mācījāmies noturēt līdzsvaru un izjust zirga nomierinošo auru. Gandrīz visiem bērniem tā bija pirmā tikšanās ar zirgu uz jāšanas nodarbību. Šogad esam plānojuši bērniem divas nodarbības, lai pēc iespējas vairāk skolnieku varētu baudīt šo terapiju.

16. septembris.

Mūsu skolas skolēni Dabas un tehnoloģiju parkā ''Urda'' aizrautīgi piedalījās piedāvātajās vides nodarbībās. Aktīvi iesaistījās interesantajās sarunās ar nodarbību vadītājiem. Izstaigājām skaisto Sietiņieža dabas taku un izbaudījām burvīgo rudens dienas novakari.

Skolotāja Svetlana Lārmane.

15. septembris. Rudens pārgājiens ''Ejam-cik varam''.​

Gaujienas pamatskolas skolēni devās rudens pārgājienā, kura garums bija atbilstošs bērnu veselības stāvoklim-gājām, gājām un mazliet braucām un atkal gājām…. Gala mērķis  – Zvārtavas pils tika sasniegts.  Pārgājiena laikā priecājāmies par dabas skaistumu, vērojām rudenīgās krāsas un izbaudījām rudens pikniku pie Zvārtavas ezera.

14.septembris. Rudens izstāde.

Gaujienas pamatskolas lapene pārvērtās par īstu darbnīcu. Skolnieki kopā ar skolotājām – Ligiju, Maiju, Ingu, Lindu, Daigu un Solvitu gatavoja dažādus rudens brīnumus. Tur tapa tārpiņi, eži, rūķu ģimene, astoņkāji, krokodili, daudzi citi zvēri un pat transporta līdzekļi. Visi darbiņi atrada vietu skolas priekšā, lai priecētu pašus un ciemiņus. Prieks par paveikto! Paldies par sagādāto rudens ražu! Paldies Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolas skolniekiem, skolotājai Sarmīte un Aijai,  kuras papildināja rudens izstādi!

1.septembris. Zinību diena. Sen gaidīta tikšanās!

“Ar dāliju pušķiem un košām lapām

Ik skolā nāk septembra rīts “

Beidzot skolas ēku piepildīja bērnu smiekli! Gaisā virmoja prieks par tikšanos un cerības mācīties klātienē.

Pēc skolas reorganizācijas ir samazinājies skolēnu un skolotāju skaits. Bet visi kopā skatāmies uz nākotni, caur nākotnes ziedu vārtiem uz savu skolu. Lai visiem mums kopā izdodas!